Specjalista Oracle

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Oracle SQL

Biuro doradztwa personalnego Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA ORACLE
Lokalizacja: Wrocław

OPIS STANOWISKA:
- Realizowanie zleceń serwisowych;
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
- Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych;
- Przeprowadzanie konsultacji technicznych;
- Wspieranie działu handlowego w działaniach presales;
- Kontakt z Klientami.

OCZEKIWANIA:
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
- Wykształcenie średnie (mile widziane: informatyka);
- Bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL;
- Bardzo dobra znajomość relacyjnej bazy danych Oracle;
- Znajomość branży IT;
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Prawo jazdy kat. B;
- Umiejętność organizacji pracy własnej;
- Rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

MILE WIDZIANE:
- Znajomość innych baz danych;

KLIENT OFERUJE:
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, umiejętności i osiąganych wyników;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Przyjazną atmosferę;
- Wysokiej klasy sprzęt.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-21
Wyświetlona: 4147 razy