Inżynier sieciowy

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: LAN WLAN

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Inżynier Sieciowy
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• Przeprowadzanie audytów sieciowych/bezpieczeństwa;
• Przygotowywanie dokumentacji;
• Kierowanie i realizacja wdrożeń informatycznych (systemy sieciowe);
• Realizowanie zleceń serwisowych;
• Wsparcie działu handlowego w działaniach presales.

Oczekiwania:
• Minimum roczne doświadczenie w pracy w departamencie sieciowym lub bezpieczeństwa, jako Administrator lub Inżynier Wdrożeniowy;
• Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych lub/i bezpieczeństwa;
• Znajomość urządzeń LAN/WLAN dowolnego producenta;
• Wiedza z zakresu infrastruktury sprzętowej wykorzystywanej w środowiskach sieciowych;
• Umiejętność pracy zespołowej;
• Zaangażowanie w wykonywanie obowiązki.

Mile widziane:
• Gotowość do odbywania podróży służbowych w ramach realizowanych wdrożeń.

Klient oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności + system premiowy;
• po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony;
• przyjazną atmosferę;
• wysokiej klasy sprzęt;
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu (Inżynier – Starszy Inżynier – Architekt Systemowy – Kierownik Projektu);
• udział w interesujących i rozwijających projektach;
• prywatną opiekę medyczną.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-18
Wyświetlona: 4250 razy