Senior Java Developer

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: Java WebServices XML HTTP ECM

Firma:
Firma mająca siedzibę w centrum Warszawy (dzielnica: Wola) poszukuje obecnie do swojego zespołu Java Developera. Jest jednym z największych producentów w zakresie aplikacji ECM, zatrudniająca łącznie w całej grupie ponad 200 pracowników, realizująca ponad 2000 projektów dla 1 miliona użytkowników.

Wynagrodzenie:
10 000 – 12 000 brutto umowa o pracę
10 000 – 14 000 netto B2B

Opis:
Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie praca przy rozwoju modułów i aplikacji systemu Doxis4 (rodzina produktów Enterprise Content Management).

Wymagania:
Min. 2+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość Java
Znajomość WebServices, XML, HTTP, Servlets, klient-serwer
Umiejętność tworzenia czytelnego i testowalnego kodu
Praktyczna znajomość wzorców projektowych
Mile widziane doświadczenie z oprogramowaniem ECM

Obowiązki:
Praca przy rozwoju modułów i aplikacji systemu Doxis4 (rodzina produktów Enterprise Content Management)

Oferujemy:
Opieka medyczna
Finansowanie egzaminów na certyfikaty
Dowolna forma zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-17
Wyświetlona: 7477 razy