Programista .Net/C#

praca it: etat dla IT Kontrakt / Poznań

Tagi: Programista Net c#

Aktualnie dla naszego poznańskiego Klienta poszukujemy osób z doświadczeniem:
- .NET
- HTML
- CSS
- JS
- SQL

Zakres obowiązków:

- Wsparcie zespołu support’owego (tworzenie narzędzi, generowanie raportów, interfejsów, aplikacji)
- Współpraca z administratorami rynków zagranicznych z ponad 50 krajów.

Informacje ogólne:

- Wynagrodzenie – 50 – 80 netto/h FV
- Lokalizacja: Poznań
- Dwuetapowa rekrutacja
- Zatrudnienie przez IT Kontrakt na zasadzie outsourcing

Ofiarujemy:

- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-09
Wyświetlona: 7688 razy