Programista PHP

zlecenia it dla Lobo HR / Wrocław

Tagi: Programista PHP

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, który zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie tworzenia serwisów i aplikacji internetowych, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie kodu.
  • Realizacja rozwiązań programistycznych głównie w języku programowania PHP.
  • Tworzenie testów jednostkowych.
  • Pozostałe, szczegółowe informacje będą przekazane podczas rozmowy.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy na frameworkach oraz na czystym kodzie PHP.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • Łatwość przyswajania nowej wiedzy oraz otwartość na zmiany.

Nasz Klient oferuje:

  • Współpracę B2B.
  • Wynagrodzenie w przedziale 5000-7000 zł netto.
  • Możliwość korzystania z karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej w Luxmed.
  • Szkolenia grupowe oraz indywidualne zgodne ze stanowiskiem.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-08
Wyświetlona: 7912 razy