Administrator systemów informatycznych ds. baz danych

praca it: etat dla SOD-Janiszewski / Warszawa

Tagi: z orzeczeniem programowanie praca dla niepełnosprawnych

Obowiązki:
• administracja i praca w obszarze baz danych Oracle, DB2;
• diagnoza incydentów i awarii, konfiguracja systemów bazodanowych;
• współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie eksploatacji powierzonymi systemami.
Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci kierunków informatycznych bądź pokrewnych);
• doświadczenie w pracy administratora systemów informatycznych w zakresie baz danych;
• praktyczna umiejętność administrowania bazami danych Oracle 11g, 12c, IBM DB2;
• praktyczna znajomość RMAN, WebLogic, Glassfish, JBoss, Business Suite, ESB;
• znajomość środowiska UNIX/LINUX;
• znajomość narzędzi i systemów monitorujących oraz wspomagających pracę baz danych;
Mile widziane:
• znajomość MySQL, PostgreSQL;
• doświadczenie w pracy w środowiskach wysokiej dostępności;
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym;
• umiejętność pracy w zespole;
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• warunki pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością;
• zdobywanie nowych umiejętności i pogłębianie wiedzy technologicznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-03
Wyświetlona: 4078 razy