Senior Front-End Developer

praca it: etat dla DietLabs / Poznań

Tagi: Senior Frontend HTML JS JavaScript CSS mobilefirst rwd

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego web developera aplikacji webowych, do implementacji nowych funkcjonalności w naszym autorskim systemie. Pomysłów mamy dużo, pracy jeszcze więcej, dlatego od zaraz przyda nam się sprawny umysł do pomocy w ulepszaniu naszej usługi i rozwiązywaniu bieżących problemów. U nas będziesz mierzył się z ciekawymi zadaniami z możliwością wywierania realnego wpływu na sposób działania i kierunek rozbudowy naszej aplikacji.

Zakres obowiązków

  • praca nad dużym, kilkuletnim projektem w zespole składającym się ze specjalistów
  • realizacja stron internetowych w oparciu o dostarczone projekty
  • utrzymanie istniejącego kodu

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia
  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS i SCSS
  • obycie z podejściem mobile-first, responsive web design i progressive enhancement * odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane

  • obycie z tematyką BEM
  • znajomość systemu kontroli wersji git
  • podstawowa znajomość JavaScript

Oferujemy

  • wsparcie lidera/mentor
  • szybką ścieżkę rozwoju zawodowego
  • naukę języków z native speakerami
  • firmowy catering (zdrowe obiady za free)
  • komfortowe miejsce pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-27
Wyświetlona: 8363 razy