Software Architect

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: C/C++ Scrum Jira GIT SVN

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- tworzącego gry i oprogramowania dla branży rozrywkowej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Warszawa
Wynagrodzenie: 14.000 – 19.000 PLN brutto (UoP)

OPIS STANOWISKA:
• Projektowanie architektury nowego systemu;
• Analiza wymagań;
• Koordynowanie planowanych wdrożeń;
• Sporządzanie specyfikacji i dokumentacji technicznej (Confluence);
• Ścisła współpraca z project managerami i developerami.

OCZEKIWANIA:
• Kilkuletnie doświadczenie w pracy z C/C++;
• Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Gotowość do pracy w oparciu o Scrum, z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektami, np. Jira;
• Znajomość systemów wersjonowania GIT, SVN, CVS;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej;
• Komunikatywność, umiejętność zarządzania zespołem i pracy w grupie.

MILE WIDZIANE:
• Znajomość jednego z obiektowych języków programowania wysokiego poziomu (C#, Java);
• Znajomość bibliotek SDL, SDL2, Qt.

KLIENT OFERUJE: • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14.000 – 19.000 PLN brutto; • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; • Pracę w przyjaznym, zgranym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-26
Wyświetlona: 7445 razy