Konsultant techniczny

praca it: etat dla Finitec Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: SQL PL/SQL Oracle

Finitec jest niezależnym developerem software skupiającym się na rozwoju, implementacji, utrzymaniu oraz doradztwie w zakresie oprogramowania.
Skupiamy się głównie na technologiach związanych z Oracle, Java, AngularJS a także Big Data.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- utrzymywanie i rozwój aplikacji w ramach drugiej i trzeciej linii wsparcia z wykorzystaniem technologii Oracle
- analiza i obsługa bieżących zgłoszeń
- aktywna współpraca z Klientami i współpracownikami
- analizy problemów wydajnościowych

Szukamy osób, które posiadają:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość SQL, PL/SQL (Oracle)
- znajomość zagadnień optymalizacji przetwarzania danych
- znajomość zagadnień związanych z bazą danych Oracle
- łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy
- j. angielski min. B2

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: preferowane B2B (kontrakt przez Finitec)
Wymiar czasu pracy: 40 h/ tygodniu – (chyba że wolisz inaczej)
Długofalowa współpraca (pierwsza umowa na okres próbny: 6 miesięcy)

Oferujemy:

- elastyczny czas pracy – dogadujemy się w zespole
- możliwość pracy zdalnej dwa razy na sprint
- czas dla zespołu do pracy nad własnymi pomysłami
- organizacja nie-korpo w korpo
- zorientowanie na kooperacje
- nowoczesne biuro
- Game/Chill out rooms
- kuchnię ( dostawy owoców, napoje)
- Multisport
- orientacja na work-life balance

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”, dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, iż poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu oraz poprawiania moich danych osobowych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-25
Wyświetlona: 7695 razy