Junior Java Developer

praca it: etat dla Talent Hills / Warszawa

Tagi: Młodszy Programista Java Junior Developer Java Programmer Java

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych, wiodących producentów rozwiązań technologicznych. W związku z budową nowego zespołu dedykowanego do przejęcia projektu realizowanego dotąd w centrali firmy, dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego JSE/JEE Software Engineer’a. Projekt dotyczy rozwoju jednego z kluczowych produktów firmy – dużej aplikacji webowej na platformy TV umożliwiającej zakup usług i produktów z zakresu „media & entertainment”, takich jak film, muzyka, gry i inne.

Opis stanowiska:

- Analiza wymagań biznesowych;
- Tworzenie architektury i rozwój systemu;
- Implementacja / wdrożenia systemu;
- Koordynacja zadań projektowych;
- Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań (pisanie testów jednostkowych, code review).

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
- Minimum 2-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania w technologiach Java/JEE, w przypadku roli Senior’a – minimum 6-letnie;
- Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych;
- Wiedza z zakresu następujących technologii: Spring, JBoss, Tomcat, Apache, WebLogic, WebSphere;
- Dobra znajomość SQLa – doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych;
- Dobra znajomość środowiska Linux/Unix;
- Znajomość notacji UML oraz Python’a będzie dodatkowym atutem;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
- Umowę o pracę;
- Rozbudowany pakiet benefitowy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-18
Wyświetlona: 7724 razy