Montażysta-animator Flash

praca it: etat dla GRAFIX STUDIO Rafał Kilanowski / Poznań

Tagi: Flash animacja

Agencja intraktywana GRAFIX STUDIO Rafał Kilanowski poszukuje do pracy w Poznaniu osoby na stanowisko: montażysta-animator Flash
wymagania: - znajomość podstawowych technik animacji we flashu (motion tween, shape tween, paths itd.) - umiejętność synchronizacji animacji z lektorem - zmysł estetyczny - pracowitość, sumienność, terminowość

podstawowy zakres obowiązków: - torzenie prostych animacji edukacyjnych w oparciu o dostarczone scenariusze, elementy graficzne i ścieżki lektorskie
miejsce pracy: siedziba firmy w Poznaniu; w późniejszym etapie, możliwa częściowo praca zdalna w domu.

dodatkowym atutem będzie posiadanie dodatkowych umiejętności z któregoś z zakresów: - projektowanie graficzne - tworzenie ilustracji - programowanie AS (w szczególności AS3) - tworzenie stron internetowych - php, bazy danych

wymiar czasu pracy: pełen etat
rozliczenie: umowa o dzieło / fv

Oferty zawierające: - CV - portfolio (z zaznaczeniem zakresu wykonywanych prac we współrealizowanych projektach) - wysokość oczekiwanego miesięcznego wynagrodzenia

(oferty niepełne nie będą brane pod uwagę)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-01
Wyświetlona: 7056 razy