Inżynier systemowy

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: VMWare Intel x86 Lenovo HP Dell Huawei

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:
INŻYNIER SYSTEMOWY
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:
• uczestnictwo w projektach wdrożeniowych;
• realizacja zleceń serwisowych;
• wsparcie działu handlowe (przygotowywanie ofert od strony technicznej);
• pełnienie dyżurów 24/7;
• udział w spotkaniach z Klientami;
• tworzenie dokumentacji technicznej.

OCZEKIWANIA:
• wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane z zakresu informatyki;
• bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych;
• bardzo dobra znajomość środowisk i aplikacji biurowych (Microsoft, Office, serwery Intel, stacje robocze, VMWare i inne techniki wirtualizacji)
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej i współpracę z Klientami anglojęzycznymi;
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
• dbałość o szczegóły;
• kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
• gotowość do podejmowania podróży służbowych.
• prawo jazdy kat. B.

KOMPETENCJE:
• bardzo dobra znajomość serwerów Intel x86 Lenovo, HP, Dell, Huawei;
• bardzo dobra znajomość systemów Microsoft;
• bardzo dobra znajomość platformy VMWare.

DODATKOWE ATUTY:
• znajomość macierzy dyskowych Hitachi serii HUS i G, NetApp, Dell Compellent oraz Oracle FS1/ZFS;
• znajomość bibliotek taśmowych Oracle, IBM, HP, Dell;
• posiadanie certyfikatów producenta HP i/lub Dell;
• posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa dla klauzuli ZASTRZEŻONE.

KLIENT OFERUJE:
• atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• premie za zrealizowane projekty i akcje serwisowe;
• ryczałt za pełnienie dyżuru 24/7;
• przyjazną atmosferę;
• wysokiej klasy sprzęt;
• udział w interesujących i rozwijających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-11
Wyświetlona: 3996 razy