Front-end Developer

praca it: etat dla New-invest / Warszawa

Tagi: JavaScript HTML5 Angular React

Widełki finansowe: 9 000 – 16 000 netto B2B

Dla Naszego Klienta, młodej dynamicznie rozwijającej się firmy, zajmującej się tworzeniem stron internetowych i aplikacji mobilnych, gdzie kluczowe miejsce zajmuje pasja i kreatywność, poszukujemy osoby na stanowisko: Front-end Developer

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość JavaScript.
- Dobra znajomość CSS3, HTML5.
- Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2

Obowiązki:
Osoba na tym stanowisku będzie się głównie zajmować tworzeniem i rozwojem start-upów dla zagranicznych klientów m.in z San Francisco, Londynu, Amsterdamu.

Mile Widziane:
- Znajomość frameworka AngularJS lub React
- Znajomość KarmaJS, JasmineJS lub Protractor
- Znajomość systemów API

Oferujemy:
- Praca w międzynarodowym środowisku
- Indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę w pracy
- Możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się
- Wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
- Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne (szkolenia, imprezy)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-07
Wyświetlona: 7368 razy