Front-End Developer

praca it: etat dla PGB Human Resources / Warszawa

Tagi: JavaScript Aurelia Angular js Git

Agencja Rekrutacyjna PGB HR dla swojego klienta specjalizującego się w tworzeniu aplikacji wspomagających procesy biznesowe poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:
Projektowanie i rozwijanie bibliotek mechanizmów SPA (Single Page App),
Realizacja pojawiających się zadań developerskich oraz rozwiązywanie powstających problemów,
Ścisła współpraca z zespołem programistów na etapie wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z użyciem JavaScript i aplikacjami typu SPA,
Dobra znajomość Aurelia.IO lub AngularJS,
Współpraca z zespołem programistów przy tworzeniu RESTful API,
Znajomość automatyzacji procesów wytwarzania (Jenkins / GIT / Swagger / unit testing),
Dobra znajomość technologii webowych (HTML5, CSS3, AJAX),
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

Klient oferuje:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
Innowacyjny i pionierski projekt (praca na najnowszych technologiach),
Interesujący międzynarodowy zespół (New York, Warszawa, Londyn, Bukareszt, Hongkong),
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B,
Pracę w niekorporacyjnej atmosferze,
I wiele, wiele innych!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-07
Wyświetlona: 7522 razy