Programista .NET/Javascript

praca it: etat dla SALESFOR / Warszawa

Tagi: C# ASP Programista

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest światowy lider, innowator oraz zaufany partner wspierający życie milionów ludzi na całym świecie poprzez dostarczanie rozwiązań informatycznych dla administracji publicznej oraz przedsiębiorców działających na rzecz bezpieczeństwa publicznego oraz niezawodnej infrastruktury. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Programista .NET/JavaScript
Nr Ref: PNJS/W/137/2017
Miejsce Pracy:Warszawa

Obowiązki: Projektowanie aplikacji, Tworzenie logiki biznesowej, Budowanie interfejsu użytkownika, Diagnozowanie sytuacji błędnych i rozwiązywanie problemów, Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania: Minimum trzy letniego doświadczenia na stanowisku programisty .NET popartego udziałem w projektach komercyjnych, Umiejętności tworzenia wielowarstwowych aplikacji w oparciu o platformę aplikacyjną Microsoft .NET, Znajomości nowoczesnych wzorców projektowych, Umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych i programowania obiektowego, Praktycznej znajomości technik programowania aplikacji WWW, Praktycznej znajomości narzędzi typu ORM, Znajomości języka angielskiego na poziome B2, Podstawowej wiedzy w zakresie komunikacji z bazami danych, Umiejętności pracy w zespole i efektywnego rozwiązywania problemów, Wytrwałości w dążeniu do celu, Samodzielności w działaniu.

Mile widziane: Wiedza poparta certyfikatami, Doświadczenie w pracy z metodyką Agile, Znajomość WCF, MVC, WebAPI Znajomość bibliotek: ExtJS, jQuery, nodeJS, angularJS, knockoutJS, DevExpress, DevExtreme Znajomość szyny danych ESB, Znajomość baz danych Oracle, MS SQL Server, PostgreSQL.

Oferujemy: Pracę przy interesujących projektach informatycznych, Możliwość zdobywania doświadczenia w zakresie integracji dużych systemów informatycznych, Zatrudnienie na umowę o pracę, Bogaty program szkoleniowy, Opiekę medyczną LuxMed, pakiet ubezpieczenia na życie, pakiet sportowy MultiSport, Przyjazną atmosferę w pracy: cykliczne dostawy owoców do biura, chillout room.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-06
Wyświetlona: 7402 razy