Software Engineer (C#)

praca it: etat dla ITMAGINATION Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: asp net mvc sql c#

Poszukujemy programisty do realizacji projektów opartych o technologie .NET oraz SQL Server. Dołącz do grona specjalistów i realizuj projekty dla międzynarodowych koncernów.

Numer referencyjny: SE/10/2010
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki
• modelowanie oraz tworzenie oprogramowania z wykorzystaniem .NET 4.0 oraz SQL Server 2008

Wymagania
• praktyczna znajomość programowania obiektowego opartego o .NET 2.0, 3.5 lub 4.0
• wymagane doświadczenie w realizacji projektów opartych o ASP.NET MVC, Java Script, AJAX
• dodatkowym atutem będzie znajomość WCF, Entity Framework
• wyższe wykształcenie w kierunku informatycznym, ewentualnie ostatni rok studiów
• zdolność analitycznego myślenia, kreatywność, entuzjazm i samodzielność
• znajomość języka angielskiego pozwalająca czytać oraz pisać dokumentację techniczną

Oferujemy
• ciągły rozwój umiejętności
• specjalistyczne szkolenia
• ścieżkę certyfikacyjną MCPD
• atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-29
Wyświetlona: 4933 razy