Backend Software Engineer

praca it: etat dla GameDesire Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: python Hadoop Redis ElasticSearch MySQL

Szukamy Backend Software Engineer’a, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze zespół Cerebro.

Dlaczego zespół Cerebro?

  • Pracujemy w architekturze mikroserwisowej, obecnie ~400 instancji serwisów
  • Mamy infrastrukturę opartą na AWS
  • Nie narzucamy rozwiązań technologicznych. Korzystamy, zależnie od potrzeb, między innymi z: Python, Flask, Falcon, Go, Spark, Hadoop, Redis, ElasticSearch, MySQL
  • Do pracy dostajesz licencję na All Products Pack od JetBrains (nie musisz z niej korzystac, jeśli wolisz pisać w innym edytorze), 2 monitory oraz komputer z Ubuntu/Windowsem/Mac w zależności od Twoich upodobań
  • Mamy czas pisać testy
  • W ramach zespołu rozwijamy projekt open source – armada.sh

Twoje zadania

  • Rozwój, optymalizacja i utrzymywanie platformy systemów backendowych opartych o mikroserwisy
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami tworzącymi gry i wspomaganie ich pracy
  • Rozwój platformy analitycznej

Wymagane skille

  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości, oraz znajomość technik i narzędzi, które w tym pomagają: unit testing, continuous integration, kontrola wersji
  • Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia się
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół
  • Znajomość Pythona
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji serwisów RESTowych
  • Znajomość systemu Linux na poziomie wystarczającym do wykonywania podstawowych prac administracyjnych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Amazon Web Services lub podobną usługą hostingową
  • Doświadczenie w pracy z bazami typu NoSQL (np. Redis)
  • Doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi
  • Wiedza z zakresu Big Data
  • Znajomość Dockera i Armady

Nagrody gwarantowane

  • Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Wsparcie firmy w podnoszeniu Twoich kwalifikacji poprzez szkolenia, konferencje czy biblioteczkę firmową
  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych: Multisport, opieka medyczna, dopłaty do lunchy, kawa oraz owoce w firmowej kuchni.
  • Spotkania integracyjne i imprezy firmowe
  • Bonus za dojazd rowerem do pracy, nauka języka angielskiego i wiele innych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-04
Wyświetlona: 7756 razy