Inżynier Systemowy - Wdrożeniowiec

praca it: etat dla SALESFOR / Katowice

Tagi: Linux Windows

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest która dostarcza swoim Klientom zaawansowane usługi IT z dziedziny auto ID, data center, infrastruktury IT, oprogramowania biznesowego oraz telekomunikacji i teletechniki.  Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Inżynier systemowy – wdrożeniowiec

Nr Ref: ISW/WKZ/129/2017

Miejsce Pracy: Wrocław, Katowice/Żywiec

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, wdrażanie i administrację środowisk u naszych klientów.
Zakres administracji obejmuje konfigurację i utrzymanie działania różnych usług i środowisk opartych na systemach operacyjnych Windows i Linux.
Prace administracyjne obejmują konfigurację, bieżącą obsługę, monitoring, tworzenie dokumentacji, identyfikację i rozwiązywanie problemów oraz inne zlecone czynności.

Wymagania:

znajomość macierzy dyskowych (HP 3PAR,NatApp, EMC), serwerów i zabezpieczania danych (backup),
znajomość Vmware, Hyper-V lub KVM potwierdzona certyfikatami, znajomość innych technik wirtualizacji będzie dodatkowym atutem
umiejętność instalacji, konfiguracji i zaawansowanej administracji OS Windows i/lub Linux Serwer
bardzo dobra znajomość działania sieci LAN/WAN, protokołów i standardów sieciowych, m.in: routing (w tym dynamiczny), switching, VPN, VLAN, STP, 802.1X, itp.
 doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, przełączniki, firewalle, UTM, WAF, LB),
znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
dobra organizacja oraz metodyczne podejście do pracy,
umiejętność pracy w zespole i realizacji złożonych projektów,
umiejętność pracy pod presją czasu, wykonywania wielu zróżnicowanych zadań oraz wyznaczania priorytetów,
umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów
chęć ciągłego doskonalenia umiejętności,

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
bogaty pakiet benefit,
duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-27
Wyświetlona: 4099 razy