Junior IT Project Manager

praca it: etat dla Britenet / Poznań

Tagi: PM Project Manager Scrum Prince2

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz!

Britenet to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce. Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Miejsce pracy: Poznań, Garbary

Prowadzimy rozbudowane projekty w dziedzinie BI oraz hurtowni danych na rzecz liderów w branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej oraz innych. Rozwijamy nasz zespół Konsultantów Business Intelligence w centrum kompetencyjnym w Poznaniu. Jesteśmy ekspertami technologii Microsoft oraz SAS.

Nasze oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane zarządzanie, ekonomia, IT)
- Min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu projektami z obszaru IT (preferowany obszar BI)
- Silne nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne wspieranie ich realizacji
- Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
- Otwartość, elastyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów na różnych poziomach organizacji
- Samodzielność, dokładność, nastawienie na cel
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Gotowość do podróży służbowych (20%)

Mile widziane:
- Udokumentowana znajomość min. jednej z metodologii prowadzenia projektów – PMP/PMI, Prince2 lub SCRUM
- Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku pracy

Kluczowe zadania:
- Planowanie harmonogramu projektów oraz koordynacja zadań
- Szacowanie czasu realizacji zadań
- Zarządzanie budżetem oraz ryzykiem projektu
- Zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole
- Przygotowywanie dokumentacji projektowej
- Rozdzielanie pracy pośród członków zespołu oraz raportowanie zmian w projekcie
- Współpraca z Managerem i innymi działami firmy
- Aktywne uczestnictwo w szkoleniach oraz procesie podnoszenia kwalifikacji

Co oferujemy:
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarska
ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-23
Wyświetlona: 4412 razy