Tester Aplikacji

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Testowanie Tester

Aktualnie dla naszego klienta, jednego z banków, poszukujemy kandydatów na stanowisko Testera Aplikacji w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Przeprowadzanie testów systemów operacyjnych (przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych)
• Wsparcie w zadaniach:
o Analiza potrzeb użytkowników biznesowych w zakresie rozwoju systemów informatycznych
o Analiza funkcjonalna,
o Przygotowanie założeń zmian systemowych
o Administracja bieżącego funkcjonowania i parametryzacja systemów operacyjnych
o Identyfikacja błędów systemowych, a także proponowanie sposobów usuwania nieprawidłowości, monitorowanie ich eliminowania
• Współpraca z innymi jednostkami Banku oraz dostawcami oprogramowania w zakresie modyfikacji i rozwoju systemów informatycznych

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy jako Tester
• Dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Outlook)
• Kierunek studiów: ekonomia, zarządzanie, finanse, bankowość
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy
• Umiejętność planowania i samodzielność w działaniu
• Inicjatywa
• Staranność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Możliwość uczestniczenia w strategicznych dla firmy projektach i zmianach
• Możliwość poznania procesów bankowych i leasingowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności i osiągnięć warunki zatrudnienia
• Ciekawy pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, Kafeteria, lektoraty językowe, bony lunchowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-14
Wyświetlona: 6665 razy