Młodszy Konsultant ds. obsługi klienta (Service Desk EDI)

praca it: etat dla Comarch / Kraków

Tagi: Jira

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek zainteresowanych pracą na stanowisku:
Numer referencyjny: KSD/U
Lokalizacja: Kraków
Opis stanowiska:
• Wsparcie techniczne i merytoryczne klientów polskich i zagranicznych (obsługa zgłoszeń mailowych i telefonicznych – praca w systemie JIRA)
• Udział w podłączeniach firm do platformy Comarch EDI
• Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi aplikacji Comarch EDI
• Praca stacjonarna w dni robocze, w trybie zmianowym w godz. 7:00-20:00 po 8,5h
Profil pracownika:
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• Znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym (MS Office, Internet, e-mail)
• Komunikatywność oraz dobra dykcja
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub chęć jego zdobycia
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w spółce z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
• Prywatna opieka medyczna
• Elastyczny grafik
• Zróżnicowany system premiowy – premie wydajnościowe, projektowe, sprzedażowe
• Możliwość skorzystania z programu MultiSport
• Darmowy dostęp do kompleksu rekreacyjnego (basen, siłownia, sauna)
• Udział w realizacji międzynarodowych projektów dla firm z branży Retail / FMCG / Logistyka / Motoryzacja zgodnie z międzynarodowymi standardami
• Współudział w tworzeniu nowoczesnych technologii IT do optymalizacji łańcucha dostaw
• Atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz udział w programie szkoleń
• Cykliczne wyjazdy i imprezy integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-01
Wyświetlona: 3918 razy