Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania – IT -Warszawa

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Warszawa

Tagi: SALE ACCOUNT ANTYWIRUS SIEĆ ROZWIĄZANIA SIECIOWE

Dla naszego Klienta, Firmy będącej wiodącym dostawcą rozwiązań sieciowych dla biznesu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa –praca stacjonarna

Zakres obowiązków:
• Kontakt ze stałymi Klientami Firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
• Koordynacja pracy techników
• Prowadzenie spraw administracyjnych biura

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
• Mile widziane doświadczenie i zainteresowanie branżą IT/Telekomunikacja
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość programów biurowych Word, Excel, Outlook
• Umiejętność koordynowania pracy innych

Oferowane:
• Umowa o pracę.
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata (podstawa + premia)
• Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-12
Wyświetlona: 7858 razy