Inżynier Wsparcia Informatycznego / Poznań

praca it: etat dla SALESFOR / Poznań

Tagi: windows server 2003 cisco unix linux

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest firma o zasięgu międzynarodowym, która realizuje zaawansowane projekty informatyczne w krajach takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Indie, Australia, Chiny. W związku  z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Informatycznego

Nr Ref: IWI/P/180/2017

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych na platformie Windows
Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej
Wsparcie powdrożeniowe Klientów
Prowadzenie szkoleń Klientów
Wymagania:

Znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych
Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność i odpowiedzialność
Mile widziane:

Znajomość jednej z technologii: PostgreSQL, MS SQL, Linux/ Unix, rozwiązań Cisco
Umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie
Możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów
Umowę o pracę
Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
Kontakt z najnowszymi technologiami

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-10
Wyświetlona: 4084 razy