Business Development Manager (sektor telekomunikacyjny)

praca it: etat dla Comarch SA / Kraków

Tagi: DBM tELCO B2B

Wymagania:

wykształcenie wyższe ekonomiczne/techniczne umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego bardzo dobra organizacja pracy dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

Obowiązki:

nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy pozyskiwanie nowych klientów w Europie wśród operatorów telekomunikacyjnych bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy Kluczowych Klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem współpracę z doświadczonymi specjalistami prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny) indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-24
Wyświetlona: 4062 razy