UX UI Designer

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Poznań

Tagi: ux ui

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – zajmującego się tworzeniem narzędzi informatycznych do trackowania czasu, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

UX/UI DESIGNER

Miejsce: Wrocław

Opis stanowiska:
• Projektowanie interfejsów i architektury informacji (aplikacje webowe, deskoptowe i mobilne);
• Uskutecznianie standardów firmy w zakresie UX
• Optymalizacja i testy istniejących rozwiązań ;

Oczekiwania :
• Doświadczenie w pracy jako UX/UI Designer;
• Znajomość HCI, UX, usability, design;
• Znajomość tworzenia interfejsów oraz architektury informacji;
• Orientacja we wdrażaniu standardów UX;
• Umiejętność prowadzenia wywiadów z użytkownikami;
• Wiedza z zakresu wykorzystania aplikacji webowych np. Trello, Basecamp, Toggl, Asana itd.;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
• Wyczucie estetyki, znajomość nowoczesnych trendów;
• Zaangażowanie, motywacja do realizacji nowatorskich zadań.

Klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie – w zależności od rodzaju umowy (3,000 – 6,500 pln netto);
• Stabilne, długotrwałe zatrudnienie po pełnopłatnym okresie próbnym ;
• Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa o dzieło– do wyboru);
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy;
• Miłą atmosferę w start’upowym zespole;
• Dwa razy w tygodniu darmowe obiady i owoce w biurze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-14
Wyświetlona: 6035 razy