Full-stack developer / Team leader

praca it: etat dla Horizon New Media / Warszawa

Tagi: PHP JS HTML CSS Laravel

Do firmy realizującej ciekawe projekty z zakresu web’u, aplikacji mobilnych, vr/ar i innych szukamy full-stack’a z zacięciem do dowodzenia i rozumiejącego potrzeby biznesu.

Obowiązki:

- Organizacja pracy w zespole,
- Implementacja rozwiązań,
- Wsparcie Project Managera w zakresie analizy biznesowej,
- Tworzenie architektury systemów,
- Wsparcie pozostałych członków zespołu w codziennych zadaniach,

Wymagania:

- Doświadczenie w projektach z zakresu webdevelopmentu (backend, frontend),
- Biegłość w PHP7, HTML5, CSS3, JS (ES5/ES6), MySQL/PostgreSQL,
- Dobra znajomość co najmniej jednego frameworka MVC PHP (Laravel, Symfony, Zend)
- Umiejętnośc delegowania zadań I organizacji pracy,
- Znajomość Git’a na poziomie umożliwiającym pracę w oparciu o PR I code review

Mile widziane:

- Doświadczenie w TDD lub BDD
- Umiejętność pracy w SCRUMie

Praca na miejscu, w fajnym biurze w warszawie. Atrakcyjne warunki, wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-05
Wyświetlona: 6158 razy