Konsultant SAP PI

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: SAP PI SAP NW XML Java SAP

Dla jednej z największych w Polsce firm produkcyjnych z branży FMCG poszukujemy specjalisty na stanowisko Konsultant SAP PI. Do głównych obowiązków należeć będzie rozwój, projektowanie oraz wdrażanie połączeń EDI oraz testowanie i prowadzenie dokumentacji technicznych.

Wynagrodzenie:
Junior Konsultant SAP PI (do 3 lat doświadczenia) – 4 000 – 8 000 brutto umowa o pracę
Konsultant SAP PI (powyżej 3 lat doświadczenia) – 8 000 – 14 000 brutto umowa o pracę

Miejsce Pracy: Poznań

Obowiązki:
rozwój, projektowanie oraz wdrażanie SAP PI oraz testowanie i prowadzenie dokumentacji technicznych
określanie potrzeb i wdrożenie z uwzględnieniem wymagań managerów
koordynacja między partnerami wewnętrznymi i zewnętrznym
optymalizacja i wdrażanie procesów i funkcji
monitorowanie i rozwiązywanie problemów

Oczekujemy:
bardzo dobra znajomość produktu SAP PI z SAP NW min. 7.4
znajomość XML, Java, Eclipse
mile widziana znajomość modułów SAP (np. ALE, SD, MM, FI)
mile widziana znajomość narzędzi takich jak AEX, Process Orchestration
dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
wykształecenie wyższe lub odpowiednie doświadczenie

Oferujemy:
możliwość rozwoju oraz awansu
praca w międzynarodowym zespole
stały kontakt I współpracę z zespołami z zagranicy
elastyczne godziny pracy
możliwość pracy częściowo zdalnej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-04
Wyświetlona: 6121 razy