Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: wsparcie użytkownika IT support helpdesk customer service advisor

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy usług z zakresu background screening poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia technicznego.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie poprawnej pracy Service Desk’u poprzez codzienne, globalne wsparcie IT
  • Odpowiadanie na zapytania posługując się odpowiednimi narzędziami do pracy zdalnej (telefon, e-mail, inne urządzenia administracyjne)
  • Odpowiedzialność za eliminacje błędów za pomocą narzędzi IT
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikowi końcowemu w kontakcie bezpośrednim
  • Odpowiedzialność za rozwijanie wiedzy z zakresu najnowszych technologii IT
  • Świadczenie usług na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami firmy
  • Zorientowanie na klienta

Wymagania:

  • 1-2 lata na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2+/C1)
  • Gotowość do pracy w systemie 24/7, ale z wolnymi weekendami
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i systemu operacyjnego Windows
  • Znajomość budowy komputera, urządzeń IT (drukarki, telefony mobilne i stacjonarne) i zagadnień sieciowych

*Mile widziane: *

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Doświadczenie w pracy w dużej, międzynarodowej organizacji IT
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolności techniczne
  • Proaktywna postawa, ukierunkowana na szukanie rozwiązań

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
  • Możliwości rozwoju w popularnych technologiach m.in. Active Directory, systemy operacyjne, platformy etc.
  • Codzienną pracę w języku angielskim
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Multisport/Edenred
  • Dofinansowania (do okularów, do parkingu)
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity świąteczne
  • Bonusowy plan finansowy

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-31
Wyświetlona: 6504 razy