Programista PHP

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Gorzów Wielkopolski

Tagi: PHP MySQL jQuery CSS HTML

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – polskiego producenta specjalistycznego oprogramowania, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:
pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu;
udział we wdrożeniach systemy firmy;
analiza potrzeb biznesowych;
komunikacja z Klientem;
współpraca z zespołem;
tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:
bardzo dobra znajomość PHP;
minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
doświadczenie w tworzeniu stron internetowych/aplikacji w PHP z wykorzystaniem dowolnego frameworka;
znajomość jQuery, CSS, HTML;
znajomość MySQL;
znajomość Bootsrap;
kreatywne podejście do pracy;
umiejętność pracy w zespole;
odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:
atrakcyjne wynagrodzenie;
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach;
udział w interesujących i rozwijających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-27
Wyświetlona: 6089 razy