PHP Developer

praca it: etat dla ENNOVA / Warszawa

Tagi: PHP SaaS Symfony2 PHP5 OOP MySQL

Jesteśmy Internet Software House.

Rozwijamy i wdrażamy kilka własnych aplikacji,
w modelu on-premise i SaaS. Działamy w PL i globalnie.

Aktualnie powiększamy zespół i poszukujemy dwóch developerów PHP.

Wynagrodzenie netto: 4500-6000 PLN netto przy B2B

Jeśli zagniesz naszych programistów to zaoferujemy Ci górne widełki.
Jeśli nie, to też chętnie Cię zatrudnimy i będziesz miał szanse uczyć sie od najlepszych.

Zakres zadań
#Tworzenie i rozwój aplikacji internetowych
#Optymalizacja aplikacji
#Prowadzenie minimum dokumentacji

Wymagania:
#znajomość Symfony2 (docelowo 3) w stopniu dobrym (warunek minimum)
#minimum 2 lata doświadczenia w PHP5 OOP (docelowo php7/8), MySQL
#znajomość HTML5, CSS3, jQuery, Bootstrap, GIT
#mile widziane doświadczenie w backend
#komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
#dokładność i chęć ciągłego rozwijania się
#angielski na poziomie komunikatywnym
(gotowość do podniesienia poziomu)

Oferujemy:
#Praca zdalna
#Forma: B2B
#Jasne warunki zarudnienia, możliwość uzgodnienia godzin pracy
#Ambitne projekty
#Zgrany zespół, przepływ wiedzy, partnerska atmosfera
#Specjalistyczny zakres technologii, możliwość rozwoju (w kierunku Seniora lub Project Managera)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-08
Wyświetlona: 5864 razy