Account Manager (bezpieczeństwo IT, serwery) – Warszawa - 10 000 PLN

praca it: etat dla Find Staff / Warszawa

Tagi: security account manager

Dla naszego Klienta, Firmy specjalizującej się w branży IT (serwery, macierze, bezpieczeństwo) szukamy pracownika na stanowisko:

Account Manager (bezpieczeństwo IT, serwery)

Miejsce pracy: Warszawa / praca zdalna

Zakres obowiązków :
• Utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych
• Sprzedaż rozwiązań firmy w obszarze: bezpieczeństwa IT, serwerów i macierzy
• Spotkania z klientami (w obecności pracownika technicznego)

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat.B
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży IT

Oferujemy:
• Wynagrodzenie od 6000 do 10 000 PLN brutto (umowa o pracę) lub od 6000 do 10 000 PLN netto + VAT (B2B)
• Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)
• Szkolenia branżowe i językowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-07
Wyświetlona: 5369 razy