Programista Hurtowni Danych

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: DATA WAREHOUSE BI ETL

Opis stanowiska:
• Projektowanie, rozwój i wdrażanie hurtowni danych i związanych z nią aplikacjami
• Analiza, monitorowanie i rozwiązywanie problemów (integracja systemów, dostrojenie i optymalizacja w celu zwiększenia wydajności)
• Pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu strategii metadanych
• Tworzenie i utrzymanie dokumentacji
• Programista będzie ściśle współpracować z project managerami, analitykami, administratorami baz danych i zespołem Business Intelligence

Wymagania:
• Minimum 2-3 letnie doświadczenie z MS SQL Server 2008 oraz z system zarządzania relacyjną bazą danych
• Praktyczna znajomość SQL i T-SQL oraz umiejętność debugowania złożonych zapytań SQL
• Umiejętność modelowania przestrzennego (Ralph Kimball)
• Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu dużej hurtowni danych
• Umiejętność pracy i komunikacji z klientem
• Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Mile widziane:
• Doświadczenie z narzędziem Wherescape RED DWH
• Znajomość rachunkowości finansowej
• Dotychczasowe doświadczenia w sektorze ubezpieczeń, znajomość terminologii ubezpieczeń

Oferujemy:
• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
• Możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz wyznaczenia indywidualnej ścieżki zawodowej
• Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w biurze w centrum miasta
• Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach działalności firmy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-06
Wyświetlona: 5996 razy