Programista JAVA

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Programista JAVA

Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowę oraz rozwój oprogramowania dla branży medycznej. Zakres obowiązków będzie także obejmował przekładanie na język Java istniejącego oprogramowania w PHP

Wymagania stawiane pracownikowi:
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty
• Bardzo dobry język angielski pozwalający na czytanie dokumentacji technicznej
• Znajomość szeroko rozumianych technologii PHP, JavaSCRIPT
• Bardzo dobra znajomość zagadnień relacyjnych baz danych: MySQL, MS SQL Server, PostgreSql
• Umiejętność tworzenia aplikacji wielowarstwowych
• Umiejętność pracy w zespole
• Doskonałą organizację pracy
Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie branży medycznej

Firma oferuje:
• Pracę pełną wyzwań
• Duże możliwości rozwojowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-19
Wyświetlona: 7838 razy