Kierownik Projektów (elektronika & software)

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: C embedded

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna, która we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem systemów sterowania dla przemysłu. Aktualnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kierownika Projektów (systemy wbudowane).

Obowiązki
Samodzielne prowadzenie projektów realizowanych dla klientów przy ścisłym współudziale działów R&D, Sprzedaży, Zakupów, Jakości i Inżynierii produkcji
Planowanie i kontrola stopnia realizacji harmonogramów prowadzonych projektów
Planowanie i kontrola budżetu prowadzonego projektu
Określanie i mierzenie ryzyka realizowanego projektu oraz ustalanie z klientem „dopuszczalnych odstępstw”
Prowadzenie dokumentacji projektów
Zapewnienie należytej komunikacji w ramach grupy projektowej, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej komunikacji z klientem, którego projekt dotyczy
Stała analiza wyników prac grupy projektowej i podejmowanie odpowiednich działań korygujących
Analiza i weryfikacja wyników prac wdrożeniowych oraz zapewnienie wsparcia realizacji projektu w fazie produkcji seryjnej

Oczekujemy
Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rozwojowych dla klientów zewnętrznych
Doświadczenie we wdrażaniu produktów wielkoseryjnych
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów software
Wykształcenie wyższe (preferowane: elektronika, mechanika, automatyka, informatyka)
Mile widziane ukończone studia podyplomowe w zakresie prowadzenia projektów
Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
Umiejętność motywowania zespołu
Umiejętność negocjacji
Dobra znajomość metodologii prowadzenia projektów (np. PMI, IPMA)
Project management – certyfikat PMI, PRINCE2
Komunikatywność
Łatwość nawiązywania relacji (z klientem, zespołem)
Decyzyjność
Odpowiedzialność (poczucie odpowiedzialności za projekt, jego budżet i jego wyniki)
Zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
Gotowość do sporadycznych wyjazdów do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w okolicy Wrocławia

Oferujemy
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
Pakiety: Medyczny, Socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-21
Wyświetlona: 3850 razy