Programista PHP - Webdeveloper

praca it: etat dla Goldensubmarine / Warszawa

Tagi: programowanie PHP HTML Webdeveloper

GoldenSubmarine jest jedną z największych polskich agencji marketingu interaktywnego, której zaufały znane, międzynarodowe marki. Są wśród nich: Audi, Avon, BNP Paribas Polska, Media Markt, MK Cafe, Kotlin, Porsche, Saturn Polska, PKN Orlen, Skoda Auto Polska, Volkswagen, Vision Express, Warbud.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Programista PHP – Webdeveloper

Opis stanowiska:
Osoba będzie członkiem zespołu tworzącego serwisy internetowe oraz będzie zaangażowana w bieżącą obsługę i serwis istniejących wdrożeń.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość PHP 4 i 5, MySQL
• znajomość (X)HTML, CSS, JavaScript w szczególności biblioteki jQuery
• znajomość oprogramowania Adobe Photoshop
• doświadczenie w tworzeniu serwisów WWW
• umiejętność pracy z cudzym kodem
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• dokładność

Oferujemy:
• pracę w młodym, zgranym zespole przy projektach dla największych
marek w Polsce
• miłą atmosferę pracy
• rozwój umiejętności
• wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-15
Wyświetlona: 4941 razy