Administrator Systemów - Nr ref. (53/71)

praca it: etat dla Infolet Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Linux http cache dns perl bash cloud sql nosql

Opis stanowiska
Kandydat zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za nadzór oraz bieżącą administrację systemami internetowymi jednego z czołowych polskich portali internetowych. Kluczowe obowiązki: bieżąca administracja powierzonym systemami, udział w pracach rozwojowych oraz modernizacyjnych, współpraca z innymi zespołami IT.

Wymagania

  • 2+ lata doświadczenia na stanowisku Administratora Systemów Linux
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux
  • Wiedza na temat budowy i konfiguracji serwerów (HTTP, Cache, Poczta, DNS)
  • Znajomość języków skryptowych (m.in. Perl, Bash)
  • Znajomość zagadnień Cloud, CDN, High Availability, Monitoring, Optymalizacje
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość architektury serwisów web, relacyjnych baz danych i języka SQL, baz NoSQL
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem stron WWW (PHP, HTML, JavaScript, itp.)

Oferta

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Budżet do 13000 PLN w zależności od formy zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość awansu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-06
Wyświetlona: 4106 razy