Programista PHP/Webmaster

praca it: etat dla .PXL / Warszawa

Tagi: programista php MySQL

.PXL Warzawa

Jesteśmy nowym, młodym studiem kreatywnym .PXL. Szukamy pasjonata internetu z doświadczeniem, osoby zaangażowanej, lubiącej mieć wpływ na efekt końcowy projektu. Poszukujemy partnera, który stanie się częścią naszego zespołu oraz podoła wszystkim powierzonym mu zadaniom.

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sklepów internetowych,
  • wdrażanie i rozwój platformy CMS,
  • udział w rozwijaniu i obsłudze bieżących wdrożeń.

Wymagania:

  • Znajomość PHP,
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • dobra znajomość JavaScript(jquery),
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • znajomość nowych mediów,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Udział w tworzeniu ciekawych, różnorodnych projektów,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • praca w ambitnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • elastyczne warunki pracy, praca w biurze lub zdalnie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-14
Wyświetlona: 4654 razy