Programista C++

praca it: etat dla Klient New-Invest / Katowice

Tagi: C++ Borland SQL

Nowoczesna firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw poszukuje Pracownika, który ceni sobie profesjonalizm i pracę w ambitnym, nastawionym na innowacje zespole.

Stanowisko: Programista C++
Miejsce pracy: Katowice
Wynagrodzenie: 7800 – 8000 PLN brutto (Umowa o Pracę) 9400 – 9650 PLN netto (B2B)

Jako naszemu Pracownikowi zaoferujemy Ci:

- stabilne zatrudnienie w dużej, wieloletniej firmie
- udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności
- pracę w międzynarodowym środowisku
- imprezy sportowe, wyjazdy integracyjne
- gwarantowane miejsce parkingowe
- pomoc we wdrożeniu w pracę

Zadania, które będziesz wykonywał na tym stanowisku:

- implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych (Borland C++)
- testowanie oprogramowania
- dokumentacja sporządzanych projektów

Jeżeli spełniasz poniższe wymagania:

- biegła znajomość C++
- znajomość środowiska programistycznego firmy Borland (Embarcadero)
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych
- znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle)

Masz szansę więc wyślij swoje CV !

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-30
Wyświetlona: 5164 razy