Front-End Developer – Kraków- 8 tys. do 10 tys. brutto

praca it: etat dla Find Staff / Kraków

Tagi: HTML5 CSS3 JavaScript

Dla naszego Klienta Firmy i ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukujemy specjalisty z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Dostarczenie kodu HTML, CSS i JS działającego na różnych przeglądarkach oraz platformach, również na urządzeniach mobilnych

Wymagania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie jako developer
znajomość: JavaScript / HTML5 / CSS3

Oferujemy:
• Zarobki od 8 tys. do 10 tys. brutto
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Opieka medyczna
• Elastyczne godziny pracy
• Karta Multisport
• Pracę w profesjonalnym zespole przy dużych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-26
Wyświetlona: 6506 razy