QA ENGINEER Katowice - 7 500 - 9 000 zł/brutto – umowa o pracę

praca it: etat dla Find Staff / Bełchatów

Tagi: html javaScript CSS jQuery SQL UNIX

Dla naszego Klienta Firmy i ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukujemy specjalisty z doświadczeniem na stanowisko:

QA ENGINEER Katowice – 7 500 – 9 000 zł/brutto – umowa o pracę

Stanowisko: QA Engineer
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za procesy związane z tworzeniem oprogramowania i testowaniem jego jakości.

Testowanie
• Wdrażanie i rozwój testów służących weryfikacji i zapewnieniu jakości oprogramowania
• Odpowiedzialność za całościowy przebieg procesu testowania
• Dostarczanie rozwiązań w zakresie planowania i zarządzania procesami związanymi z usuwaniem usterek w trakcie testowania oprogramowania
• Współpraca przy podnoszeniu poziomu jakości oprogramowania z innymi programistami w celu zapewnienia jak najwyższej jakości testów oraz
• Rozwój testów manualnych i automatycznych przy użyciu zróżnicowanych narzędzi
• Koordynowanie personelem odpowiadającym za testowanie i ocenę nowych funkcji i aplikacji oraz identyfikację usterek oprogramowania

Zapewnianie jakości
• Rozwój zautomatyzowanego system testów przy użyciu komercyjnych narzędzi, skryptów, baz danych
• Dbałość o to, by wszystkie elementy były na bieżąco zgodne ze zmianami w oprogramowaniu

Wymagania:
• Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy związanej z ustrukturowaną metodyką zarządzania oprogramowania i oprogramowaniem testującym, przy znajomości narzędzi HP
• Doświadczenie w pracy z metodyką Scrum i inżynierią IT – zarządzanie rozwojem, testowaniem jakości, procesem Build and Automation
• Znajomość HTML, Java Script, CSS, JQuery , SQL, UNIX
• Zdolność to pracy z analitykami biznesowymi i programistami
• Dobra znajomość CMS
• Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:
• wynagrodzenie w przedziale 7500- 9000 zł/brutto
• umowa o pracę
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• pakiet medyczny
• budżet na konferencje i szkolenia
• miłą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-26
Wyświetlona: 6532 razy