Account Executive

praca it: etat dla Ars Thanea / Warszawa

Tagi: Account Executive Project Manager

Ars Thanea to agencja kreatywna zajmująca się szeroko pojętą kreacją, projektowaniem i nowymi technologiami.

Oferujemy szeroki wachlarz usług od CGI, projektowania w sieci, VFX po wdrożenia zaawansowanych technologii internetowych. Naszą pasją jest mierzenie się z wyzwaniami stawianymi nam przez Klientów i dostarczanie im najwyższej jakości produktów.

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie koncepcji serwisów internetowych
  • Aktywne poszukiwanie nowych, innowacyjnych form promocji i reklamy w Internecie (także konkursów) oraz selekcja pomysłów pod kątem wykorzystania ich w komunikacji klienta agencji
  • Aktywne poszukiwanie możliwości reklamy w tzw. nowych mediach (smart phones, light Internet itp.) i współpraca z domem mediowym, pracującym dla klienta
  • Inicjowanie (od pomysłu, przez wdrożenie, nadzorowanie i podsumowanie) nowych form reklamy i promocji klienta w Internecie i nowych mediach
  • Całościowy nadzór i prowadzenie w agencji projektów internetowych, raportowanie wobec klienta i koordynowanie pracy pomiędzy agencją i klientem
  • Koordynowanie całości działań klienta w Internecie, w tym działającej i na bieżąco aktualizowanej strony www, akcji reklamowych w Internecie, działalności na serwisach społecznościowych, VOD i innych, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta
  • Stały kontakt z jednym z kluczowych klientów agencji
  • Dodatkowym zadaniem będzie współtworzenie z klientem zawartości jego serwisów (teksty, artykuły).

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, solidność i umiejętność organizacji pracy swojej i zespołu
  • Umiejętność i chęć pisania (tworzenia interesujących dla odbiorcy) tekstów (np. artykułów na stronę klienta) – najchętniej pasja pracy ze słowem pisanym, tworzenie sugestywnych przekazów marketingowych
  • Komunikatywność
  • Wysokie zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i z dotrzymywaniem terminów realizacji
  • Zdolność pracy w środowisku wielozadaniowym – umiejętność określania priorytetów
  • Zainteresowanie nowymi trendami w komunikacji marketingowej, zainteresowanie i umiejętność korzystania z Internetu i nowych mediów (heavy user tych mediów)
  • Kreatywność i orientacja na potrzeby klienta
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Pracę w zespole z najlepszymi specjalistami w branży
  • Tworzenie nowoczesnych, niestandardowych projektów internetowych
  • Motywacyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Niepubliczną opiekę medyczną
  • Sympatyczną atmosferę w biurze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-14
Wyświetlona: 6294 razy