PHP Fullstack Developer Nr ref. (24/53)

praca it: etat dla Infolet Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: PHP javascript solid node js git symfony2

Opis stanowiska
Do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko PHP Fullstack Developer. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój, utrzymanie i wsparcie obecnej infrastruktury oraz kodowanie nowych rozwiązań i dobieranie do nich odpowiednich technologii. Kluczowe technologie:PHP, JavaScript, SOLID, Node.js.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP (minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego);
  • bardzo dobra znajomość JavaScript;
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych;
  • znajomość SOLID oraz wzorców projektowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • znajomość GIT/SVN;
  • znajomość Node.js lub chęć nauczenia się;
  • znajomość ElasticSearch;
  • doświadczenie z frameworkami : Symfony2, Zend 2, Angular, Backbone, Express;
  • doświadczenie z Redis, Memcache;
  • znajomość Scruma.

Oferta

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • benefity (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna);
  • budżet szkoleniowy indywidualny i zespołowy;
  • dofinansowanie do nauki języków obcych;
  • high-endowy smartfon z opłaconym miesięcznym abonamentem;
  • ergonomiczne stanowiska pracy;
  • udział w projekcie zapewniającym dostęp do najnowszych technologii i sprzętu;
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Krakowa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-23
Wyświetlona: 5055 razy