Konsultant ds. Rekrutacji IT (Sprzedaż)

praca it: etat dla Commoditech Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Rekrutacja sprzedaż IT

Commoditech świadczy usługi informatyczne na terenie Polski i Europy Zachodniej. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. Zwiększamy zespół outsourcingu i rekrutacji IT – poszukujemy dynamicznych i ambitnych osób do sprzedaży usług rekrutacyjnych z możliwością budowania kariery w outsourcingu IT. Konsultanci rekrutacji mile widziani!

ZADANIA:
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji, sprzedawanie usług outsourcingu IT
• Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami
• Podnoszenie poziomu sprzedaży wśród obecnych oraz nowych Klientów
• Współpraca z działem rekrutacji w zakresie realizowania projektów outsourcingowych i rekrutacji stałej
• Opieka nad specjalistami: wprowadzenie w projekt, sprawy formalno-prawne, dbanie o ciągłość projektową, kwestie kadrowo-płacowe

OFERUJEMY:
• Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Dostęp do branżowego know-how
• Wynagrodzenie stałe i prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników
• Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Elastyczna forma zatrudnienia
• Doskonałą atmosferę pracy

WYMAGANIA:
• Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym związanym z procesami sprzedażowymi lub rekrutacyjnymi
• Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
• Inicjatywa i samodzielność w działaniu
• Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
• Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem
• Znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-18
Wyświetlona: 5011 razy