Junior Web Developer / Web Developer – Warszawa - 3500 - 5000zł/netto

praca it: etat dla Find Staff / Warszawa

Tagi: PHP JavaScript HTML CSS jQuery

Dla naszego Klienta Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Junior Web Developer / Web Developer

Miejsce pracy: Warszawa- Wola

Zakres obowiązków:
• pomoc Seniorowi w wdrażaniu projektów, kontakt z podwykonawcami, poprawki prac, dostarczanie nowych projektów do repozytorium.

Wymagania:
• dobra znajomość: HTML5/CSS3/JavaScript/jQuery,
• mile widziana znajomość PHP 5.6 i Angular JS
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Wynagrodzenie : 3500 – 5000zł/netto + 13 pensja
• Bezpłatny parking
• Opieka zdrowotna w najwyższym pakiecie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-16
Wyświetlona: 7317 razy