SAP PI/PO Warszawa

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: SAP PI/PO

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT.
Planujemy stworzyć konkurencyjny system sprzedaży, dlatego obecnie poszukujemy osób na stanowisko SAP PI/PO

Klient: międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji lidera z branży odzieżowej, posiadająca wiele oddziałów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Kluczowym zadaniem jest utrzymanie bezproblemowych zakupów Internetowych i stworzenie najlepszego doświadczenia konsumenckiego.
Głównym zadaniem będzie dostosowanie i adaptacja globalnych systemów IT ( m.in. SAP ERP, New POS Solution, CRM i E-Commerce)
Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: do 15 000 Umowa o Pracę/B2B
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wymagania:
• 3-5 lat doświadczenie w SAP PI/PO ,
• doświadczenie we wdrażaniu SAP PI/PO (PI wersja 7.3 i wyższe) i wsparciu projektów,
• doświadczenie w ESR, ID, SLD, monitorowaniu,
• doświadczenie z różnymi adapterami: File, JDBC, SOAP, Http, IDoc, RFC, SFTP,
• doświadczenie w różnych technikach: Java, Graphical, XSLT,
• doświadczenie w Java i wsparcia zespołu Basis,
• znajomość ALE, IDocs i Idoc Monitoring,
• znajomość procesów BPM BRM i organizacji procesu
• dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Dodatkowy atut: znajomość ABAP

Zadania:
• tworzenie w PI/PO,
• dokumentacja techniczna,
• rozwój Enterprise Services Repository
• konfiguracja w Integration Builder,
• przetwarzanie i monitorowanie wiadomości, rozwiązywanie problemów,
• analiza przyczyn błędów,

Oferujemy:
• długoterminową współpracę,
• pracę w młodym zespole,
• ugruntowaną pozycję w międzynarodowej firmie,
• wiele projektów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii np. SAP HANA, Fiori, UI5, Lumira, IBM WebSphere Commerce Servers,
• opiekę medyczną,
• pakiet sportowy,
• zniżki pracownicze,
• praca w centrum miasta w dogodnej lokalizacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-16
Wyświetlona: 4966 razy