Java EE Developer - Warszawa, Białystok lub ZDALNIE

praca it: etat dla Klient New-Invest / Warszawa

Tagi: Java EE

Nowoczesna, międzynarodowa organizacja, która zajmuje się dostarczaniem
i utrzymaniem rozwiązań IT (aplikacje, systemy informatyczne) a także wspieraniem wdrożeń IT oraz zarządzaniem danymi i bezpieczeństwem informacji poszukuje Pracownika na stanowisko:

Java EE Developer
Miejsce pracy: Warszawa, Białystok lub PRACA ZDALNA (całkowicie)

Forma zatrudnienia: B2B
Wynagrodzenie: do 13 000 PLN netto

Zadania na tym stanowisku to między innymi:

• wykorzystywanie technologii JEE do wdrażania komponentów biznesowych
• implementacja testów jednostkowych
• integracja z systemami zewnętrznymi oraz relacyjnymi bazami danych
• tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Dlaczego warto u nas pracować ?

• oferujemy możliwość pracy całkowicie zdalnej (lub stacjonarnej jeśli jest to wygodniejsze dla Pracownika)
• zapewniamy udział w rozwojowych projektach dla Klientów będących liderami na rynku polskim i międzynarodowym
• zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
• umożliwiamy udział w szkoleniach, dzięki którym Pracownik nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności
• gwarantujemy pracę w zgranym, doświadczonym zespole i miłej atmosferze

Jeżeli:

• bardzo dobrze znasz platformy JEE (JSP, EJB3.x, JPA/JDBC, Spring, Hibernate, Web Services) a także bazy danych (Oracle, MySql, PostgreSQL) i język SQL, PL/SQL – doświadczenie w JEE min. 2 lata
• posiadasz wiedzę na temat serwerów aplikacyjnych JBoss, Tomcat
• narzędzia: Eclipse, Maven, SVN, GIT nie są Ci obce oraz znasz UML
• posługujesz się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej

To jesteś dla nas idealnym Kandydatem :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-09
Wyświetlona: 4715 razy