.NET Developer lub Senior .NET Developer- Kraków

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Kraków

Tagi: net/java script

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Krakowa poszukujemy specjalisty na stanowisko :

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
- tworzenie oprogramowania/aplikacji opartego na platformie .net
- analiza wymagań produktowych oraz automatyzacja testów
- zarządzanie dokumentacją techniczną.

Wymagania:

Stanowisko nr 1 .NET Developer/ Senior .NET Developer
Kluczowe technologie:
• .NET
• JavaScript
• AngularJS lub React lub Knockout lub Aurelia

Stanowisko nr 2 .NET Developer/ Senior .NET Developer
• .NET
• JavaScript lub jQuery
Mile widziane:
• Azure

Stanowisko nr 3 .NET Developer/ Senior .NET Developer
• .NET
• Xamarin

Oferujemy:

- umowa o pracę
- karta Multisport
- prywatna opieka medyczna
- elastyczne godziny pracy
- wynagrodzenie w przedziale od 8 000 do 14 000 zł/brutto
- pracę w profesjonalnym zespole przy dużych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-19
Wyświetlona: 4584 razy