UX Designer

praca it: etat dla Comarch / Kraków

Tagi: ux ui

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek zainteresowanych pracą na stanowisku:

UX Designer
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref: UX/U

Zakres obowiązków:
- projektowanie aplikacji oraz stron www w formie makiet i interaktywnych prototypów
- tworzenie opisu funkcjonalnego
- ścisła współpraca z grafikami i developerami

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu natywnych aplikacji mobilnych oraz responsywnych stron www
- znajomość branż: B2B ,B2C, G2B, G2C
- umiejętność zbudowania architektury informacji i przeprowadzenia przez nią użytkownika
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- zdolności analitycznego i konsekwentnego myślenia
- wysoka komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
- zainteresowania w śledzeniu trendów rynkowych
- kreatywność i umiejętność zarażania wizją

Oferujemy:
- udział w międzynarodowych projektach, prowadzonych dla marek rozpoznawalnych na całym świecie
- indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
- stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
- prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny), dostęp do kompleksu rekreacyjnego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-16
Wyświetlona: 4659 razy