Programista FPGA - Warszawa

praca it: etat dla Cryptomage / Warszawa

Tagi: FPGA VHDL Verilog układy logiczne

Programista FPGA – Warszawa

Cryptomage SA jest nowoczesną firmą informatyczną, świadczącą usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz realizującą projekty IT. Obecnie prowadzimy ambitny projekt badawczo-rozwojowy z zakresu bezpieczeństwa IT. Kładziemy duży nacisk na kompetencje techniczne oraz biznesowe zespołu. Zatrudniamy zespół kilkunastu doświadczonych naukowców, programistów oraz analityków.

OPIS STANOWISKA

Programista FPGA będzie członkiem zespołu projektu Cyber Eye, mającego na celu m.in. stworzenie sprzętowej sondy do wykrywania anomalii w ruchu sieciowym. Przykładowe zadania na oferowanym stanowisku pracy:
- programowa realizacja układu logicznego dla systemu Cyber Eye
- implementacja algorytmów
- uczestniczenie w podejmowaniu decyzji architektonicznych
- programowanie fragmentów systemu, zgodnie z dokumentacją projektową
- programowanie wersji prototypowych
- wsparcie testów

WYMAGANIA

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w programowaniu układów logicznych
- preferowane 2-letnie doświaczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka VHDL lub Verilog

OFERUJEMY

- uczestnictwo w unikalnym projekcie badawczo-rozwojowym
- praca w sprawnym zespole i w miłej atmosferze
- współpraca z kadrą naukową i możliwość rozwijania własnych pomysłów
- konkurencyjne wynagrodzenie
- dogodną lokalizację biura (metro politechnika
- elastyczne godziny pracy

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesłanie CV na adres: wojciech.rokita@cryptomage.io

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-14
Wyświetlona: 5243 razy