Account Manager Multimedia

praca it: etat dla Kombinat Multimedialny / Warszawa

Tagi: Account Multimedia Handlowiec Manager

Osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę zleceń.

Wymagamy:
- doświadczenia na stanowisku handlowca,
- dużej wiedzy w dziedzinie internetu i multimediów
- komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- umiejętności negocjacji,
- dynamicznej osobowości,
- samodzielności i operatywności,
- orientacji na wynik,
- znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

Oferujemy:
- pracę w młodym, ambitnym zespole,
- udział w ciekawych i rozwojowych projektach,
- możliwość poznania nowoczesnych technologii,
- wynagrodzenie z zależności od siąganych wyników,

Do zadania tej osoby będzie należeć:
- pozyskiwanie Klientów,
- prowadzenie rozmów handlowych,
- przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji,
- utrzymywanie kontaktu z klientem po zakończeniu zlecenia,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-11
Wyświetlona: 4969 razy